Byznysová chata —  sdílené know-how

Byznys víkend — sdílené Know-How

SdíleníKnow-HowSpolupráceRelaxPodporaZpětná vazba

Sdílení: Na akci jezdí lidé, kteří rádi sdílí své know-how. Neřešíme, kdo kolik má na hodinu, ale po celou dobu pobytu sdílíme zdarma. Je jen na tobě, kolik hodin získáš jen pro sebe. Díky tomu posuneš svůj byznys o kus dál.

Know-How: Víkend je našlapaný přednáškami, které ti ukážou jak byznys můžeš dělat efektivněji a rychleji. Večer si můžeš s lektory promluvit o konkrétních věcech, které se týkají Tvého byznysu a získat cenné rady.

Spolupráce: Využij několik dní k prohloubení vztahů s lidmi. Zkušenost praví, že jakmile se lidé více poznají, tak vzájemně využívají svých služeb a tvoří spolu projekty. Víkend skončí, ale vztahy a spolupráce dále přetrvávají.

Relax zbavíš se rutinních povinností. Žádné vaření, neustále dotazy od rodiny. Čas pouze pro sebe v krásném prostředí, kde se můžeš zamyslet a tvořit. Pokud místo dovolí, tak si užiješ wellness.

Podpora: Z cizích lidí se stávají přátelépropojují své kontakty. Doporučí si zakázky a vzájemně se inspirují.

Zpětná vazba: Všichní máme osobní slepotu a nevidíme své nedostatky. Můžeš využít profíků ať se podívají nezaujatě na tvůj byznys. Právě díky jiným pohledům  často zvedli ceny, páč si uvědomili hodnotu nebo zlepšili své produkty a začali vydělávat více. Nebo vytvořili unikátní nový projekt.

 

Akce je určena pro lidi, kteří …

Chtějí se učitsdílet své zkušenosti.

Mají zájem o rozvoj svého byznysu i osobní růst.

Jsou otevřený novým nápadůmspolupracím.

Hledájí inspiraci a nové obchodní příležitosti.

 

Co na akci vše zažiješ? (oficiální program)

 

I. Představení: Vytvoříme kruh a představíš se během přibližně dvou minut. Rádi se dozvíme, co děláš, jak to děláš, co tě baví a tvé zkušenosti. Jaké rady by pomohly tobě a s čím můžeš pomoci ostatním. Po této akci opadne nervozita a vznikne skupinová dynamika. Dostaneš speciální sešit, si můžeš zapisovat všechny poznámky.

 

II. Krátké schůzky se všemi: Lidi nebaví se vnucovat a chodit za lidmi. Představ si, že já to udělám za tebe. Posadím k tobě člověka a vy si budete povídat určený čas (kolo trvá 6–8 minut). Jakmile kolo uplyne, tak ti přijde další osoba na stříbrném podnose. Během této akce poznáš všechny účastníky a hned víš, kde tam může být byznysový nebo lidský potenciál. Minimální hodnota networkingu je 5000 Kč

 

III.Workshopy: Na akci bude 6–8 workshopů. Budou trvat od 30 do 60 minut. Budou to profíci na své téma a cílem vás bude inspirovat, jak dělat věci lépe/efektivně nebo vám ukázat úplně jiný pohled na věc. Obrovskou výhodou, je že lektoři budou na akci po celou dobu s námi. Ty si ho večer „ukradni“ pro sebe a můžeš s ním konzultovat své konkrétní věci, které potřebuješ posunout. Hodnota všech workshopů je 6000 Kč.

IV. Informační a energetická bomba (Mastermind): Jedna z klíčových aktivit celé akce. Představ si, že vytvoříme kruh několika lidí. Všichni Ti budou věnovat určený čas (20–25). Během pár minut řekneš, co je Tvoje výzva (co řešíš) a moderátor ti bude pokládat otázky. Následně Ti každý člen kruhu řekne svou radu nebo pohled. Díky tomu získáš nezaujatý pohled a spoustu konkrétních rad a inspirací. A takto se vystřídají všichni účastnící kruhu. Je to fakt energetický nářez. Hodnota mastermindu je 3000 Kč.

V. Procházka a osobní volno: Pokud bude hezké počasí, tak se půjdeme vyvětrat na 60 až 90. Načerpat novou energii a budeš mít možnost vést rozhovory s lidmi. Povídat si byznysově nebo jen si povídat a prohlubovat vazby. V tento čas můžeš mít i osobní klid a na chvíli si zdřímnout. Záleží na tobě.

VI. Inspirativní sdílení: Někdy stačí jedna věta a člověku to může pozitivně ovlivnit život. Je to inspirační nálož. Každý v pár minutách nasdílí knihu, která ho pozitivně ovlivnila. Film, který ho inspiroval a aplikaci, která mu usnadňuje život a práci. Následně tyto informace dostaneš formou seznamu.

VII. Předávání kontaktů a doporučení: Na akci už jsme několik dní a vznikla tam důvěra. Dostaneš prostor říct jaké klienty hledáš, jaká služba by Ti pomohla a co poptáváš. Všichni tě poslouchají a následně TI můžou předat byznysový kontakt. Nemusí z toho být nic, ale jsou případy kdy to lidem vygenerovalo desítky tisíc korun.

VIII.Bonusy pro tebe: Hlavní myšlenka akce je sdílení know-how. Dostat, ale i dát. Každý člen poskytne bonus v podobě konzultace zdarma nebo výhodné nabídky pouze pro členy pobytu. Je to zároveň reklama a když lidé více poznají službu, tak rádi propojují a doporučují nové klienty. Dej a bude ti dáno. Minimální hodnota je 5000 Kč

 

Co na akci můžeš zažít? dobrovolný program. Je to jen na tobě, jak to využiješ ve svůj prospěch

 

   

  I. Následný workshop: Pokud Vás něco zaujmulo a lektor bude mít prostor, tak se můžete domluvit a dále pokračovat we workshopu a rozvíjet téma, které potřebujete.

   

  II. Svůj Workshop: Máš své unikátní know-how a chceš ho předat dál? Pokud lidé budou chtít, tak ten prostor máš k dispozici. Nebo přemýšlíš o své nové službě? Zde je ten ideální čas, kde v bezpečném prostředí si to můžeš vyzkoušet a dostaneš zpětnou vazbu a nápady na zlepšení. Díky tomuto už vzniklo x unikátních projektů.

   

  III. Konzultace free: Znovu opakuji, že myšlenka akce je sdílené know-how. Je to dobrovolný a na domluvě. Zde máš jedinečnou možnost získat zpětnou vazbu na svůj byznys od profíků a řešit ty věci, které jsou pro tebe důležité. Mimo chatu jsou konzultace placené. Lidé mají hodinovku od 1000 Kč do 4000 Kč. Je jen na tobě, kolik z toho vytěžíš. Hodnota je obrovská.

   

  IV. Zábava a wellness: Není prací jen člověk živ. Klidně přivez nějakou deskovku nebo fajn hru. Můžeme dělat cokoliv nás bude bavit. Improvizované divadlo, hry z partičky nebo jen si můžeme povídat u sklenky dobrého vína. Dát si relax ve wellnessu nebo se sbal a jdi na procházku a budeš mít rande sám se sebou.

  Organizační věci k pobytu

   

  Ubytování

  V celém objektů je 6 pokojů a holky a kluci spí zvlášť. Pokud jste pár, tak můžete spát spolu. Obvykle se spí po dvou, ale záleží na počtu účastníků.

   

  Další vybavení objektu

  Koupací káď: (vířivka). Máme možnost si zatopit a večer si uživat relaxu v kádi.

  Altán s grilem:  Ať bude pěkné počasí nebo nebo, tak na nás bude čekat gril a můžeme si udělat maso, zeleninu nebo sýry. 

   

  Jídlo a pití

  Jediná nevýhoda, že nezhubneš. Bude na tebe čekat domácí strava s láskou připravovaná včetně domácích buchet. Jediná práce v kuchyni bude si vzít příbor a vše to sníst. Na akci vaří profesionální kuchař. Nemusíte mít strach, že si budeme vařit sami.

  Snídaně formou bufetu, oběd a večeře budou servírovaný. Před akcí se pošle jídelníček a máte možnost si vybrat co máte rádi. Pokud to nejíte, tak vždy něco vymyslíme 🙂

   

  Termín pobytu: 24.5. od 13:00 — 26.5. 13:00 (pátek — neděle)

  Místo: (klikni — video)

  Dobrkov 28 (klikni — mapa)

  Videa z akcí: (klikni — video)

   

  Kolik to stojí?

  • 2 dny/1 noc:  8.000 Kč
  • 3 dny/2 noci: 12.000 Kč

  Jak se přihlásit?

  ✅ Smskou na číslo 730 577 668: Jméno, příjmení, akce VIP CEO, datum akce

  ✅ Formulářem klikni TADY.

  Pokud jste ještě na žádné akci nebyli, zavolám vám a detaily vysvětlím.